نکات مهم در انتخاب یخچال
مقالات 

نکات مهم در انتخاب یخچال

پارامترهای یک خرید موفق یخچال، بارها در جاهای مختلف بحث شده اند. ما نیز در ادامه مطلب نکات مهم و ساده ای در انتخاب یک یخچال کارآمد به شما ارائه می دهیم.

یخچال ساید بای ساید الجی J33

پشتیبانی – مهم ترین معیار در انتخاب یک یخچال خوب کیفیت ساخت آن است.همه می خواهند بعد از خرید یک یخچال سالها بدون سرویس و مراجعه به تعمیرکار از آن استفاده مفید ببرند یا در صورت مواجه با مشکلات فنی  با پاسخگویی سریع تولید کننده یا شرکت های پشتیبانی مواجه شوند. پس قبل از هر چیز درمورد گارانتی  مطمئن شوید.

 بوی پلاستیک – پلاستیک درجه یک و عالی محفظه داخلی  هیچ بویی نمی دهد. فروشندگان شاید به شما بگویند که این بو بعد از مدتی از بین می رود. بله در واقع این بو پس از سردشدن یخچال به طورچشمگیری کم می شود اما واقعیت این است که بوی پلاستیک نشانه ای برای کیفیت پایین آن است.

کیفیت مونتاژ – یک یخچال با کیفیت مونتاژ خوب نیازی به تنظیم درب ها ندارد. به طوریکه لولای درب ها بسیار کار آمد بوده و درب یخچال به راحتی باز و بسته شده و کیپ می شود.

تکنولوژی – امروزه برندهای مختلف یخچال امکانات ویژه ای از لحاظ تکنولوژی های استفاده شده ارائه می دهند. هزینه کردن بابت تکنولوژیهایی مثل ضد برفک بودن یا داشتن بورد اینورتر مطمئنا به نفع شما خواهد بود.

 

سازنده – به برند یخچال و محل مونتاژ محصول توجه ویژه داشته باشید. کمپانی ها پر فروش مانند الجی و سامسونگ همواره بهترین محصولات را عرضه کرده اند.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

بانه وان

به کانال ما بپیوندید

لینک کانال
ورود به وبسایت